Per meter
Kant | Roze | 01 cm - 10 mm breed | Vintage Italiaans machinaal geklost kant - polyester
Artikelnummer: R458 - haspelsMooi patroon, met gegolfd randje. Zacht kant geschikt als lint of voor lingerie, poppenkleertjes en andere DIY projecten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Land van herkomst | Italie |
| Materiaal | Polyester |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |
| Wasvoorschrift | t/m 40°C |