Prijs is per meter
Sierband | Oranje en groen | 02.5 cm - 25 mm breed - vrolijk Algerijns Kabyle band – kleurrijk & veelzijdig
Breng een vleugje traditionele charme in je creaties met dit prachtige Algerijnse band. Met een breedte van 2,2 cm en een zachte textuur is dit band perfect voor het afwerken van gebreide of gehaakte kledingstukken.
Daarnaast is het ideaal om kussens, mandjes, tasjes of andere (woon-)accessoires mee te versieren.
Verkrijgbaar in verschillende levendige kleurencombinaties en gemaakt van duurzaam polyester, zorgt dit decoratieve band voor een unieke, ambachtelijke uitstraling. De zigzagpatronen geven elk project een vrolijke, handgemaakte look.
Toepassingen:
✔ Mode & kledingdecoratie
✔ Interieuraccessoires zoals kussens en manden
✔ DIY- en knutselprojecten
Productdetails:
– Breedte: 2,2 cm
– Materiaal: Zacht polyester
– Kleuren: Diverse variaties
De term Kabyle kleuren (of Kabylische kleuren) verwijst naar het traditionele kleurenpalet van de Kabylen, een Berbers (Amazigh) volk uit de bergachtige Kabylië-regio in het noorden van Algerije.
In hun wereldwijd bekende textiel- en weefkunst (zoals de traditionele Taqendurt-jurken) spelen deze specifieke, felle kleuren een diepe, symbolische rol:
- Rood/Oranje: Staat symbool voor vuur, warmte, kracht en de opgewektgheid van het leven.
- Geel: Vertegenwoordigt de zon, die wordt gezien als de bron van energie, het licht en spirituele kracht.
- Groen: Is het symbool voor de natuur, vruchtbaarheid, de aarde en bovenal hoop
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Acryl |
| Staat | Nieuw |

