Per stuk
Ø 22 mm - 2.2 cm | Glasknopen | Wit | Prachtige glimmende platte melkwitte glasknopen
Artikelnummer: KG001 zwarte doosGlasKnöpfen, Gablonz, Glas buttons, Bouton vers.
Prachtige originele vintage glasknopen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Oogje |
| Land van herkomst | Nederland |
| Materiaal | Glas |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |