Kaartje 24 stuks
Ø 12 mm | Knopen | Knopenkaartje met 24 zilverkleurige metalen knoopjes met vlechtmotief jaren '40 - '50
Artikelnummer: KKG007 - kaartDeze originele vintage en antieke knopen zijn superleuk en bijzonder op al uw zelfgemaakte creaties of kleding. Alle vintage en retro knopen komen uit restvoorraden van fourniturenwinkels van toen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 1,2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Schacht |
| Land van herkomst | Nederland |
| Jaar | Jaren 40 - 50 of eerder |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |