Per stuk
Ø 15 mm - 1.5 cm | Knopen | Filigraan - Mooie goudkleurige vintage metalen filigraan knoop
Artikelnummer: KKG006 - kaart32" - moet geperst worden, dus niet met de strijkbout er op
Deze originele vintage en antieke knopen zijn superleuk en bijzonder op al uw zelfgemaakte creaties of kleding. Alle vintage en retro knopen komen uit restvoorraden van fourniturenwinkels van toen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 1,5 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Oogje metaal |
| Land van herkomst | Nederland |
| Jaar | Jaren 50 - 60 |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |