ZELDZAAM
VERKOCHT | Geborduurde souvenir kaarten | Spanje - Soberanas | Rood | Tarjeta Postal Zapateado - Vintage jaren '50 ansichtkaart Spaanse flameco dansers GIRALT LEVIN
Artikelnummer: 002ILUSTRADOR: GIRALT LEVIN
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Illustraties door | GIRALT LEVIN |
| Land van herkomst | Spanje |
| Materiaal | Onbekend |
| Jaar | ca. 1951 |
| Staat | Tweedehands met lichte gebruikerssporen |
| Opmerkingen | Deze kaart heeft wat vlekjes |