-36%
Ø 30 mm - 3 cm | Parelmoeren knopen | Wit | Kunstknoop met schaatsers en molen in winter landschap
Schitterende knoop voor vest, tas of ander project. Een echte blikvanger.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Oogje metaal |
| Land van herkomst | Nederland |
| Materiaal | Parelmoer |
| Staat | Nieuw |