ZELDZAAM
Boeken | Kruissteken | Een boekje met kruissteekpatronen: uitgave van D. Beerreklouw Amsterdam - 1908
Artikelnummer: Antiek box 1Voor de verzamelaar en borduurster.
Heel mooi oud boekje met prachtige antieke borduurtelpatronen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 22 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Dit borduurpatroon is | een orgineel |
| Dit borduurpatroon is voor | kruissteek |
| Taal | Nederlands |
| Ondertitel | 2de druk |
| Bindwijze | Geniet |
| Land van herkomst | Nederland |
| Materiaal | Papier |
| Uitgever | D. Beerreklouw Amsterdam |
| Jaar | 1908! |
| Staat | Zeer goed |