ZELDZAAM
Boeken | Kruissteken | Alles in kruissteek - Devrita - Uitgave: De Vries: Textielfabriek Apeldoorn
Artikelnummer: Antiek box 1Devrita borduurgarens van Nederlandsfabrikaat.
Leuk om te weten: Het Texielmuseum heeft er één in haar bezit.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 22 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Dit borduurpatroon is | een orgineel |
| Dit borduurpatroon is voor | kruissteek |
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Geniet |
| Land van herkomst | Nederland |
| Uitgever | De Vries Textielfabriek, Apeldoorn |
| Jaar | 1930-1940 |
| Aantal pagina's | 16 |
| Staat | Goed |