KOPIE
Borduurpatronen | Bomen | Permin | Model 70-8103 - Kersenboom met bloesem
In transparante opberghoes.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 46 cm |
| Breedte | 61 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Dit borduurpatroon is | een kopie (goede kwaliteit) |
| Dit borduurpatroon is voor | kruissteek |
| Land van herkomst | Onbekend |
| Materiaal | Papier |
| Staat | Goed |