-80%
Ø 25 mm - 2.5 cm | Glasknopen | Transparant | Prachtige doorzichtige glasknopen in de vorm van een schoteltje
Artikelnummer: bx 12GlasKnöpfen, Gablonz, Glas buttons, Bouton vers.
Prachtige originele vintage glimmende glasknopen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,5 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Vier gaatjes |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Glas |
| Staat | Nieuw |