Ø 20 mm - 2 cm | Knopen | Transparant | Drie stuks met zeer zacht lila gloed
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Vier gaatjes |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Kunststof |
| Staat | Nieuw |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Vier gaatjes |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Kunststof |
| Staat | Nieuw |