Twee stuks
Ø 20 mm - 2 cm | Knopen | Zwart | 2 x vintage knoopjes
Artikelnummer: Bx12| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Schacht |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Bakeliet |
| Jaar | Jaren '40-50 |
| Staat | Vintage |