Vijf stuk
Ø 20 mm - 2 cm | Knopen | Roze | Vijf stuk pyjama knopen transparant licht roze
Artikelnummer: Bx12| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Twee gaatjes |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Kunststof |
| Jaar | Jaren '60 |
| Staat | Nieuw |