-33%
1980 | Bolletje Bof de tuinkabouter
Geen jaar vermeld
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 14,7 cm |
| Breedte | 20,4 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Auteur | Vreeswijk, Carla van |
| Illustraties door | Straaten, Gerard van |
| Druk | 1e druk |
| Bindwijze | Hardcover - Harde kaft |
| Uitgever | Uitgeverij Kluitman Alkmaar |
| ISBN | 90-206-9059-0 |
| Jaar | Niet vermeld |
| Aantal pagina's | 46 |
| Staat | Goed |