1949 | Kijken en Luisteren: Deeltje 1 "Uit en Thuis" - platen van Jaap Veenendaal
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 21 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Auteur | Rossum, Rie van |
| Illustraties door | Veenendaal, Jaap |
| Druk | 1e |
| Bindwijze | Spiraal |
| Land van herkomst | |
| Materiaal | |
| Uitgever | N.V. H. TEN BRINK's UITGEVERIJ-MIJ - MEPPEL |
| Jaar | 1949 |
| Staat | Goed |