1950
Boeken | Kruissteken | Brudo Hollandse Handwerkuitgaven B70: KRUISSTEEK VOOR HUIS EN SCHOOL - Alphabet - Randen - Monogrammen Motieven enz. met handleiding
Vrolijke borduurmotieven.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 13 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Land van herkomst | Onbekend |
| Uitgever | A. en H. Bruil Uitgevers - Doetinchem |
| Jaar | 1950 |
| Aantal pagina's | 16 |
| Staat | Goed |