Per stuk
Ø 20 mm - 2 cm | Glasknopen | Groen | Schitterende luxe smaragd groene bolknopen met goudenbiesje en schacht
Artikelnummer: Buis 70Echt hele mooie vintage knoopjes voor een blouse bijvoorbeeld.
Materiaal: kunststof
Herkomst: Antwerpen
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0,05 cm |
| Bevestiging knopen | Schacht |
| Land van herkomst | Belgie |
| Materiaal | Glas |
| Staat | Nieuw |