Per stuk

Artikel 11 Van 11

Ø 22 mm | Knopen | Roze | Effen - Union glanzende knoop

Artikelnummer: Roze 26 - doosjes
€ 0,75 € 0,25
Voorraad 50 stuks

Bijzondere, speciale antieke, vintage knopen en knoopjes, diverse materialen zoals knuststof, glas, hout, hars, metaal, been vind je hier bij Pearls and Roses.

Om je zelfmaakmode nog specialer te maken. Natuurlijk kun je de knopen en knoopjes ook gebruiken voor het maken van sieraden en andere zelfmaak projecten.

Union Knopf – Duitse kwaliteit en vakmanschap

Union Knopf is een gerenommeerde Duitse knopenfabrikant met een geschiedenis die teruggaat tot 1911, toen het bedrijf in Berlijn werd opgericht. Vanaf 1959 was de onderneming gevestigd in Bielefeld, het hart van de Duitse textielindustrie.

Union Knopf verwierf internationaal een uitstekende naam met een grote verscheidenheid aan kwalitatief hoogwaardige modeknopen, waarbij veel aandacht werd besteed aan ontwerp, materiaal, afwerking en detail. Het bedrijf werkte voor de professionele kledingindustrie en leverde ook aan bekende Europese modehuizen.

De vintage Union Knopf-knopen zijn dan ook geliefd om hun mooie vormgeving, degelijke kwaliteit en karakteristieke afwerking. Een klein stukje Duitse knopenhistorie dat een kledingstuk of creatief project net dat bijzondere accent kan geven.

Union Knopf – waar een knoop méér is dan alleen een sluiting.


De knopen zijn gunstig geprijst, maar op = op.

#vintageknopen_PearlsandRoses
#vintagefournituren_PearlsandRoses
#boeken_PearlsandRoses
#oudnaaigerei_PearlsandRoses
#vintagenaaipatronen_PearlsandRoses

 

Specificatie Omschrijving
Uitgever/Leverancier Union Knopf
Wasvoorschrift t/m 60 °C
Bevestiging knopen Vier gaatjes
Strijkadvies 1 Puntje (Laag – tot 110 °C) -Acryl, nylon (polyamide), acetaat,
Land van herkomst Duitsland
Materiaal Hars
Jaar Na jaren '90
Staat Oude winkelvoorraad - nieuwe ongebruikte producten
Overzicht
© 2015 - 2026 Pearls and Roses | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel