-40%
Keramiek | Puddingvormpje of schaaltje met kersen afbeelding
Artikelnummer: Delfsblauw boxSchattig vintage kermaieken schaaltje met kersen afbeelding
Ca. 10 x 5 cm (hoog)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Land van herkomst | Nederland |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |
| Vinted url: | https://www.vinted.nl/member/28482796 |
| Opmerkingen | https://www.vinted.nl/items/8917767253-schaaltje-kersen-puddingvorm |