Hout | Handgemaakt houten sieraden doosje (3 x 5 cm)
Artikelnummer: Box 2 - 3 groenHeel mooi houtsnijwerk van een mooie warme kleur hout. Het deksel ligt er losjes op.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Kleur | Bruin |
| Land van herkomst | Onbekend |
| Materiaal | Hout |
| Staat | Vintage |