VERKOCHT | Delfts blauw | Tafelbel met molen en bloemen Delftsblauw - 13 cm
Artikelnummer: Bak Delftsblauw 1Tafelbel met molen en bloemen Delfts blauw. Helaas ontbreekt het belletje.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Land van herkomst | Nederland |
| Materiaal | Keramiek |
| Staat | Vintage |
| Vinted url: | https://www.vinted.nl/member/28482796 |