Zakje met 4 stuk
Ø 25 mm - 2.5 cm | Knopen | Roze | 4 x vintage ‘60s schacht knopen met gratis garen
Artikelnummer: Roze 918 zakjes| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2,5 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Schacht |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Materiaal | Kunststof |
| Jaar | Jaren '60 |
| Staat | Nieuw |