Zakje met 4 stuk
Ø 20 mm - 2 cm | Knopen | Bruin | Parelmoer knoop met glans
Artikelnummer: K1020 - zakjes| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 3 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Bevestiging knopen | Twee gaatjes |
| Land van herkomst | Nederland |
| Materiaal | Kunststof |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |
| Wasvoorschrift | t/m 40°C |