Per meter
Franjeband | Wit | 11 cm - 110 mm breed - puur katoen macrame ecrukleur band
Artikelnummer: Franjeband KW011Mooi stevig band met franjes.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Land van herkomst | Nederland |
| Materiaal | 100% katoen |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |
| Wasvoorschrift | t/m 40°C |