Per stuk
Ø 20 mm - 2.0 cm | Knopen | Oranje-bruin-geel | Ronde knoop met eendje
Artikelnummer: B17 - Fratelli BonfantiZijn ze niet geweldig lief, deze mooie kwaliteit kinderknopen?
Het Italiaanse merk Fabbrica Bottoni Fratelli Bonfanti werd opgericht in 1946 door Walter Bonfanti in Turijn, Italië. Het bedrijf is sindsdien een familiebedrijf gebleven. De productie van de knopen vindt momenteel nog plaats in twee fabrieken in de regio Bergamasco, Italië. Fratelli Bonfanti staat bekend om zijn hoogwaardige, (handgemaakte) en ecologische verantwoorde knopen die wereldwijd worden verkocht, van San Francisco tot Tokyo. Het bedrijf heeft een diverse klantenkring, waaronder modehuizen zoals Armani en licentieovereenkomsten met merken zoals Disney. De knopen van Fratelli Bonfanti worden sinds 1946 met vakmanschap en passie in Turijn geproduceerd, met een sterke focus op kwaliteit, duurzaamheid en innovatie.
Ontdek de schattige prachtige, stevige kunststof kinderknopen uit de collectie van Fabbrica Bottoni Fratelli Bonfanti, verkocht door een oude fourniturenwinkel in Italie. Klaar om gebruikt te worden in Nederland. Deze knopen zijn voorzien van een geprinte afbeelding, perfect voor een unieke uitstraling in al je naaiprojecten.
Toepassingen
Kinderkleding & babyprojecten
Jasjes, vestjes, blouses of tunieken
DIY-projecten zoals tassen, kussens, etuis
Poppenkleertjes, haak- of breiwerk
Upcycling van kleding
Scrapbooking en mixed media
Creatieve cadeaus of sieraden
Van functioneel tot decoratief, van retro tot modern: hier vind je altijd een knoop die bij jouw project past.
Let op: het aanbod wisselt regelmatig en veel knoopjes zijn uniek of beperkt beschikbaar – op is écht op!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Twee gaatjes |
| Land van herkomst | Italie |
| Materiaal | Hars |
| Staat | Oude winkelvoorraad - ongebruikte producten |
| Wasvoorschrift | t/m 60 °C |