Helaas net verkocht
VERKOCHT | Ø 13 mm - 1.3 cm | Glasknopen | Groen | Zeldzame glasknoop met paddenstoeltjes
Artikelnummer: GutermannIdeaal voor decoratie, slow embroidering, DIY, sieraden, art-journaling of in een brocante naaidoos. Ze ergens op naaien kan natuurlijk ook.
Miniatuurknopen speciaal zijn ontworpen voor poppenkleding.
Door hergebruik van dit artikel draagt u bij aan een beter milieu.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 1,3 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Bevestiging knopen | Oogje |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Materiaal | Kunststof |
| Staat | Vintage |